BATIL-IN ÇÖKÜŞÜ Yeni bin yılın doğuşu

0
1164

BATIL-IN ÇÖKÜŞÜ
Yeni bin yılın doğuş
Hep diyoruz bu savaş HAKK ile batıl-ın savaşı diye….
HAK kelimesinin lügat manası “Değişmez” demek¬tir. Istılah manası ise “Her şart altında doğru olan şey” demektir.
BATIL kelimesinin lügat manası “isabetsiz, yanlış” demektir. Istılah manası ise “Her şart altında yanlış olan şey” demektir.
571 yılı sultanlar sultanı kainatın yaradılış sebebi olan Sevgili peygamberimiz Hz. MUHAMMED ( SAV ) ‘in doğuşuyla başlayan bu savaş günümüze kadar geldi.
İnsanların yaşadığı haksızlık ve zulümlerin karşısında Hz. Muhammed (SAV)’in öncülüğünü yaptığı Hakkı Üstün Tutan “İslam Mede¬niyeti” kuruldu. Bu medeniyet en az 1000 yıl yeryüzüne hakim oldu ve insanlığa saadet getirdi.
İslam medeniyeti Hakkı üstün tuttuğu için asırlarca günümüze kadar saadet ve huzur getirdi. Ancak Kuvveti üstün tutanların getirdiği medeniyet her dönemde halka zulüm ve sefalet getirdi. İşte bu sebeptendir ki; hakkı savunmak her insanın öncelikli vazifesidir.
Ancak günümüze ve içinde bulunduğumuz zaman dilimine bakıldığında, Yeni Dünya Düzeni” adı altındaki tek kutuplu bir tahakküm ve sömürü düzeni gerçekleştirilmeye çalışılıyor ve bu duruma tüm dünya sağır, kör ve dilsiz.
Dünyanın her yerinde, çocuklar öldürülüyor, kadınlar tecavüze uğruyor/ öldürülüyor, insanlar açlığa ve sefalete terkediliyor, ibadethaneler yakılıp yıkılıyor, savaş suçları işleniyor, kısacası yeryüzünde insanlık katlediliyor, ama kimse konuşmuyor. Arada bir birileri çıkıp kınıyorlar, kınayınca ne oluyorsa.

Hiroşima’ya atılan atom bombasını da kınadınız mı?
İşte insanlık nasıl planlı katledilir, profesyonel terörizm nasıl yapılır ? En büyük terör Devleti kimdir?
II.Dünya Savaşı’nın son aşamasında 6 Ağustos 1945 Pazartesi saat 08:15’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Uranyum-235 tipi atom bombası “Little Boy” (Küçük Oğlan) ile gerçekleştirdiği saldırı. Nagasaki’ye düzenlenen atom bombası saldırısı ile birlikte askerî tarihinde gerçekleştirilen yegane nükleer saldırısıdır. 1945 yılının sonuna kadar Hiroşima’da atom bombası saldırısından dolayı yaklaşık 140.000 kişi hayatını kaybetti. Amerika Birleşik Devletleri önceden Japonların hayat ve hareket tarzlarını araştırarak onların en çok dışarıda oldukları saatini saptamış ve saldırı saatini sabah 08:15 olarak kararlaştırmıştı.

Katledilen mazlum insanlarsa; dini, dili, ırkı ne olursa olsun biz susmayız.( ZALİME MERHAMET, MAZLUMA ZULÜMDÜR…)

Dünya üzerinde demokrasi adına savaş, kan ve gözyaşı götürmedikleri bir tek ülke yok. Sömürmedikleri bir tek mazlum Devlet yok. Tarihe bir bakın Dünya savaşı, Balkan savaşları, Kıbrıs Harbi, Sovyetler Birliği ve ABD soğuk savaş, Irak İran savaşı, Körfez krizi, Filistin, bugün Mısır, Suriye, Myanmar, Doğu Türkistan, Güney Afrika ülkeleri, bu kadar savaş, bu kadar katliam, kimin faydasına tabi ki silah tüccarlarının, işte bu sebepten bu sömürü bitmiyor.

Yıllardır sınırlarımızda yuvalanan terör örgütleri, sinsice, kahpece tuzaklarla bizden binlerce canımızı aldı. Hiç ama hiçbir devlet kalkıp da bu terör örgütlerine tek kelime etmedi. Biliyorduk yıllardır bu terörü besleyen bir kaynağın olduğunu, onların sırtını sıvazlayan bir el olduğunu hep biliyorduk, bildiklerimiz hep inkar etti..

Biz biliyorduk, ama onlar bilmiyordu bu halkın sıcak bir 15 temmuz gecesinde uyanacağını, şahlanacağını ve bu uyanışın dünyanın kaderini değiştireceğini, yeni bin yılın uyanışı olacağını onlar bilmiyordu.
Hain darbe kalkışmasıyla gelen şer, Hakk’kın yardımıyla hayra tebdil etmiştir. Devlet uyandı, halk uyandı, düşman çok tanıdıktı, sahnelenen oyun aynı, senaryo aynı kalemden, aynı fikirlerin ürünüydü.
Ama biz biliyorduk bağrımızda sönmeyen imanımızı, başımızın üstünde taşıdığımız hilalimizi, biz biliyorduk bir ölüp bin doğacağımızı, biz biliyorduk Türk esir olmaz ayağına pranga vurdurmaz, vatanında muhacir olmaz, ömrüne sürgün yaşar da davasını bırakmaz.
İşte bunun içindir ki; ordu sınır ötesideyken, sınırlara akın akın nöbete gidiyoruz. Bütün dünya görsün ve bilsin ki hepimiz bu Aziz vatanın her karış toprağı için bu candan vazgeçeli çok oldu..
Uyandık işte , bu terör neden bitmez kim besler sorularını sormuyoruz artık, binlerce tır silahı, mühimmatı gözümüze soka soka sınırlarımıza yığan ABD, sokak ve caddelerini adeta PKK ya peşkeş çeken, polislerini ve polis araçlarını PKK nın emrine veren Almanya, hatta camileri yakacak insanların inançlarına bile zulmedecek kadar alçalan Almanya, BM yi göreve çağıran Fransa, Hollanda, Yunanistan ve daha yazmakla bitiremeyeceğim çete Devletleri bu zulmün hesabını HAKK’ka vereceksiniz.
Ne yaparsanız yapın boş uyuyan Türkiye uyandı, bu dünya üzerinde tam 1000 yıl huzurla, adaletle, sevgi ve muhabbetle hüküm sürmüş Şanlı Hanedan Dev Osmanlı yeniden uyandı.
Yeni dünya nizamı Allah’ın izni ve yardımıyla adaletle yeniden kurulacaktır. Bekleyin ve görün..