Develi Ak Parti Gençlik Kollarında Kan Değişimi

0
1528

Develi AK Parti İlçe teşkilatında gerçekleştirilen AK Parti Develi Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde, mevcut başkan İsmail Kocabaş yerini Emrah Atmaca’ya devre etti.
Kongreye, Ak Parti Kayseri İl Başkanı Cahit Özden, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı M. Tevfik Kürtüncü, AK Parti Develi İlçe Yönetimi ve partililer katıldı. Kongre saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Divan Başkanlığı beş kişiden oluşturuldu.
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar konuşmasında “Gençlerimizin teşkilat içerisinde göstermiş oldukları fedakârlıklar, Ak Parti teşkilatında her kademesi tarafından her zaman takdirini kazanmıştır. Göreve gelecek gençlerimizin bundan sonrada bu görev aşkıyla devam edeceğinden hiç şüphemiz yoktur. Göreve gelecek Gençlik kolları Başkanımıza ve ekibine görevlerinde başarılar dilerken bu kutlu dava da her zaman yanlarında olduğumuzu da bilmelerini istiyorum dedi.”
Ak Parti Develi Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Emrah Atmaca mazbatayı, Hüseyin Cahit elinden aldı. Emrah Atmaca, kongrenin ardından yaptığı konuşmada, “Almış olduğu görevin önemini bildiğini ve çıtayı yükseltmek için var gücü ile çalışacağını bizleri bu göreve getiren dava arkadaşlarımın da hiç şüphesi olmasın” dedi.